Ana Sayfa Tv & Sinema 1 Haziran 2017 819 Görüntüleme

Vizyondaki En Popüler Çocuk Filmleri

Vizyondaki çocuk filmleri nelerdir?  Minikler ve çocuklar için araştırdık!

Sömestr geldi çattı. Vaktini sinemada geçirmek isteyenler amacıyla vizyondaki çocuk filmlerini derledik!

2017 sömestr vizyondaki çocuk filmleri arasında Disney’in prenses algısını yıkan yapımı Moana, Düşyeri Yapım’dan çıkan Pepee: Birlik Zamanı ve Dreamworks yapımı Can Dostum da bulunuyor.

Sömestrde iyi süre geçirmek isteyen çocuklar amacıyla sinema eğlenceli bir seçenek.

Sömestr tatilinde vizyonda olan ve çocukların keyifle izleyebileceği filmler neler?

Kabakçığın Hayatı
13 Ocak’ta vizyona giren “Kabakçığın Hayatı”, annesini kaybedince yetiştirme yurduna yerleştirilen bir çocuğun öyküsünü husus alıyor. Kendine Kabak lakabını takan ufak çocuğun kendini keşfetme, sevgiyi öğrenme ve arkadaş edinme sürecinde neler yaşadığını anlatıyor.


Sebastian Sevgili Dostum
13 Ocak’ta vizyona giren “Sebastian Sevgili Dostum”, 2. Dünya Savaşı esnasında Angelina’nın dönmesini bekleyen Sebastian’ın, onu bulma öyküsünü anlatıyor. Angelina’nın uçak kazasında kaybolduğunu öğrenen 10 yaşındaki Sebastian, dedesinin sayesinde onu bulmak amacıyla tehlikeli bir yolculuğa çıkar. Bu yolculukta Sebastian sevgiyi ve arkadaşluğun gücünü öğrenir.


Moana
20 Ocak’ta vizyona giren “Moana”, Pasifik Okyanusu’nun derinliklerde geride bıraktığımız eğlenceli ve heyecan dolu bir macerayı anlatıyor. Moana’nın usta bir kaşif olduğunu göstereceği animasyon filmde, bir zamanların kuvvetli yarı tanrısı Maui ile Moana’nın arkadaşluğu ve yolculuk süresince açık denizdeki tehlikeleri nasıl anlattıkları husus alınıyor. Her yaştan çocuğa hitap eden ve Cesur’dan sonra, Disney’in “narin ve iyi kız” rolünü yıkan Moana, feminist bakış açısıyla yapılmış filmler arasında gösteriliyor.


Pepee: Birlik Zamanı
20 Ocak’ta vizyona giren bir başka film ise “Pepee: Birlik Zamanı”, Pepee ve arkadaşlarının Kapadokya gibi turistik bölgelere uçan balonla gerçekleştirdikleri ziyareti husus alıyor.


Can Dostum
27 Ocak’ta vizyonda olacak “Can Dostum”, bir köpeğin hayatın anlamını sorgularken yaşadığı maceraları anlatıyor. Her yaştan izleyiciye hitap eden filmde, değişik bedenlerde yaşama gelen köpeğin arkadaşluk, hayatın amacı, sevgi gibi kavramlar üstüne ulaştığı neticeleri keyifle izleyeceksiniz.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer Haberler

İlginizi çekebilir

Doğum günü pastası | Pasta Siparişi